Četrnaest osoba poginulo u padu nadstrešnice Željezničke stanice Novi Sad

Na Željezničkoj stanici u Novom Sadu nešto prije 12.00 časova urušio se dio nadstrešnice. Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je da je iz ruševina izvučeno 14 tijela. Tri osobe prebačene su u Urgentni centar. Sutra je Dan žalosti.
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu: Stradalo 14 osoba, identifikovano sedam žrtava
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je da je iz ruševina na željezničkoj stanici izvučeno 14 tijela.
U toku uviđaja nakon obrušavanja dijela zgrade Željezničke stanice u Novom Sadu, do sada je iz ruševina izvučeno 14 tijela, saopštilo je Više javno tužilaštvo u Novom Sadu.
Kako je navedeno, identifikovana su dva lica ženskog pola – A. R. (2004) i A. Ć. S. (1989) i pet lica muškog pola – H. S. (1997), M. M. (2003), Š. Đ. (1947), R. V. (1955) i S. V. (1979).
Zbog zadobijenih povreda, do sada su u Klinički centar Vojvodine primljena tri lica, čiji identitet još nije utvrđen, a radi se o dva lica ženskog i jednom licu muškog pola.
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu preduzima sve mjere i radnje u skladu sa Zakonom, radi utvrđenja postojanja elemenata krivičnog djela i odgovornosti za učinjeno, o čemu će javnost biti blagovremeno obaviještena, navedeno je u saopštenju.

🔥 Novo u ponudi! 🔥
Otkrijte Adidas mušku kompletnu trenerku M 3S FT TT TS! 👟💪 Ovaj set je savršen spoj stila i udobnosti, idealan za treninge, opuštanje ili svakodnevne aktivnosti.
Budite spremni za sve izazove uz Adidas! 🛒💙
#Adidas #MuškaModa #Trenerka #Stil #Udobnost #AktivniŽivot
(Izvor: RTS)


