На „Базару подршке“ ученици деветог разреда прикупили 5.150 КМ

Са циљем прикупљања средстава другарима из разреда који не могу да плате екскурзију у Требиње, ученици деветог разреда ОШ „Свети Сава“ из Зворника су са својим наставницима организовали „Базар подршке“ на коме су сакупили 5.150 КМ.
Директор школе Горан Ивановић се захвалио свима који су се одазвали акцији ученика и наставника те додао да их је подржала и Градска управа и агенција преко које се реализује екскурзија.
– Хвала нашим ученицима и наставницима који су овом акцијом показали да брину о својим другарима. Захваљујући овој акцији и прикупљеном новцу, али и чињеиници да је агенција обезбиједила гратис мјеста, те Градској управи која ће обезбиједити новац за 14 наших ученика, скоро 30 ђака ће ићи на екскурзију бесплатно – рекао је Ивановић.
Ученици деветог разреда су на базару продавали слаткише и друге производе које су правили сами или уз помоћ родитеља, књиге, играчке.

(Инфо Бирач)


