АКТУЕЛНОМИЛИЋИЦРНА ХРОНИКА

Возио пијан па слетио са коловоза у Јошаници – имао 2,29 промила алкохола у крви

viber image 2022 03 23 09 19 26 903 1

 

Полицијски службеници Полицијске станице Милићи су 23.09.2024. године, лишили слободе лице иницијала Р.З. из Хан Пијеска, које је под дејством алкохола у организму, у количини од 2,29 g/kg, изазвало саобраћајну незгоду, саопштено је из ПУ зворник.

 – Полицијској станици Милићи је истог дана око 14,50 часова, пријављена саобраћајна незгода у мјесту Јошаница, град Зворник. У саобраћајној незгоди је учествовало путничко возило марке „пасат” слијетањем са коловоза, а истим је управљало лице Р.З. Том приликом наведено лице је задобило лаке тјелесне повреде констатоване у ЈЗУ Дом здравља „Свети Никола“ у Милићима. Увиђај су извршили полицијски службеници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Зворник. Против наведеног лица ће бити поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка надлежном суду – стоји у саопштењу.

(Инфо Бирач)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *