Zvornik se predstavlja na 22. Međunarodnom sajmu „Interagro 2024“

Članovi zvorničkog udruženja pčelara „Bagrem“ predstavljaju se na štandu Grada Zvornika na 22. Međunarodnom sajmu poljoprivrede, lova i ribolova „Interagro 2024“ u Bijeljini, koji je počeo danas i traje do 21. septembra 2024. godine.
Tokom tri sajamska dana posjetioci će imati priliku da vide bogatu ponudu poljoprivredne mehanizacije, sjemenskog materijala, hrane, pića, meda, pribora za lov i ribolov i još mnogo toga.
Izlagačima je na raspolaganju 3.000 m2 moderno opremljenog zatvorenog i 15.000 m2 otvorenog izlagačkog prostora.






(Izvor: Grad Zvornik)


