AKTUELNOZVORNIK

Ovo je muškarac koji je pucao u policajce u Loznici – Na mjestu napada pronađeni dokumenti na ime Artan Hajziri

20240718085925 845774

 

Ivica Dačić, potpredsjednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova, saopštio je detalje pucnjave u Srbiji u kojoj je jedan policajac ubijen.

Izjavio je da je sinoć u Loznici ubijen jedan policijski službenik, dok je drugi teško ranjen. Na licu mjesta policija je pronašla pasoš osumnjičenog, izdat od strane institucija Kosova na ime Hajziri Artan (33) i njemačka lična karta.

Prilikom izlaska iz vozila jedna osoba je pucala iz pištolja, pogodivši policijskog službenika Nikolu Krsmanovića (34) u grudi, a policijskog službenika Vjekoslava Ilića (50) u rame, nakon čega je pobjegao. Oba policijska službenika prevezena su u Opštu bolnicu Loznica, gđe je Krsmanović podlegao povredama.

InfoBirač