AKTUELNOZVORNIKOSTALI SPORTOVISPORTSPORT

Zvornički atletičari učestvovali na Sarajevskom maratonu

2 modified 5

 

Članovi Atletskog kluba “Zvornik” proteklog vikenda su učestvovali 5. Sarajevskom maratonu. Maraton je međunarodnog karaktera, na njemu je trčalo oko dvije hiljadu ljudi iz 44 zemlje, piše zvono.media.

U okviru ove sportske manifestacije održane su i dječije trke u kojima su učestvovali mlađi članovi zvorničkog atletskog kluba. Ostvareni su sljedeći rezultati: prvo mjesto na 400 m Jovana Petrović, drugo mjesto na 400 m Milica Nikolić, četvrto mjesto na 400 m Tamara Kuljić, šesto mjesto na 400 m Helena Gajić.

U trci na 300 m Teofana Petrović zauzela je prvo mjesto, Eva Gajić na 300 m drugo mjesto, a Nataša Mitrović, peto mjesto.

U polumaratonu dugom 21 kilometar učestvovao je veteran i trener kluba Momčilo Mandić koji je istakao svoje zadovoljstvo dobrom organizacijom ovog važnog sportskog događaja.

4 404

(Izvor: zvono.media)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *