АКТУЕЛНОЗВОРНИКОСТАЛИ СПОРТОВИСПОРТ

Футсалери Дервенте након пенала савладали Јанг Бојс у четвртфиналу плеј-офа за првака Републике Српске

409135267 920955990036658 5466328725701683365 n

Клуб малог фудбала Дервента побједом у Зворнику, над Јанг бојсом након пенал лутрије, изборио је пласман у полуфинале плеј-офа Прве лиге Републике Српске.

У регуларном дијелу било је 6:6, док је након пенала било 7:8.

Дервенћане је у 1. минути у водство довео Дуспара, док је 1:1 било у 9. минути, а стријелац је био Марковић. Три минуте касније, на 2:1 за Зворничане повећава Благојевић. До краја првог дијела још једна погодак али у мрежи домаћих, а стријелац је био Ђаковић у 17. минути.

BILBORD galanterija i keso gradnja internet

У наставку још осам голова, а у 23. виђени су по један на обје стране. Стријелци су били Радоја и Васић. Минут касније Радић доводи домаће у предност 4:3. Ђаковић својим другим погодком изједначује у 27. минути. Већ у 31. други гол за водство Јанг бојса постиже Благојевић, два минута касније Радић постиже нови погодак. Преко Кулаге у 36. Дервента стиже до 6:5, а минут касније хет-трик Ðаковића за 6:6.

Дервента у полуфиналу игра против Добоја, а први сусрет игра у гостима.