АКТУЕЛНОЗВОРНИК

Ученици зворничке музичке школе са одсјека флауте успјешни на Републичком такмичењу у Бањалуци

434866140 1420927382079535 8877363694787003825 n

 

На 30. Републичком такмичењу музичких школа, ученици зворничке ОМШ „Војин Комадина“ остварили су запажене резултате.

Како су саопштили из школе, код ученика са одсјека флауте, прву награду у преткатегорији освојила је Нина Грбић са 98 бодова, а у првој категорији Петра Богдановића је била прва са освојених 96 бодова.

 – Марија Миљанић освојила је другу награду са 85,67 бодова, док су трећу награду освојиле Катарина Видаковић са 83,67 бодова, Марта Жепинић са 79,67 бодова, те Наташа Зекић са 76,77 бодова. Ови ученици похађају школу у класи професорице Милице Станковић, а наступили су уз клавирску пратњу професора Николе Радића. Честитамо нашим ученицима и захваљујемо се Градској управи Зворник, која је нашим ученицима и наставницима обезбиједила превоз и тродневни боравак на такмичењу – саопштили су из школе.

viber slika 2024 03 31 12 13 05 927 Copy 2

30. Републичко такмичење ученика музичких школа одржава се у Бањалуци.

(Инфо Бирач)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *