Ученици зворничке музичке школе са одсјека флауте успјешни на Републичком такмичењу у Бањалуци

На 30. Републичком такмичењу музичких школа, ученици зворничке ОМШ „Војин Комадина“ остварили су запажене резултате.
Како су саопштили из школе, код ученика са одсјека флауте, прву награду у преткатегорији освојила је Нина Грбић са 98 бодова, а у првој категорији Петра Богдановића је била прва са освојених 96 бодова.
– Марија Миљанић освојила је другу награду са 85,67 бодова, док су трећу награду освојиле Катарина Видаковић са 83,67 бодова, Марта Жепинић са 79,67 бодова, те Наташа Зекић са 76,77 бодова. Ови ученици похађају школу у класи професорице Милице Станковић, а наступили су уз клавирску пратњу професора Николе Радића. Честитамо нашим ученицима и захваљујемо се Градској управи Зворник, која је нашим ученицима и наставницима обезбиједила превоз и тродневни боравак на такмичењу – саопштили су из школе.

30. Републичко такмичење ученика музичких школа одржава се у Бањалуци.
(Инфо Бирач)


