AKTUELNOZVORNIK

Mališani iz Dječijeg vrtića „Naša radost“ otputovali na Zlatibor

viber slika 2024 02 20 09 22 52 622

 

U pratnji vaspitača, danas je sedamdest mališana iz JPVOU Dječijeg vrtića ,,Naša radost“ Zvornik krenulo na zimovanje. Djeca će pet dana biti na Zlatiboru, od 20. do 25. februara, u hotelu ,,Braća Sekulić”.

 – Uzbudljive aktivnosti prilagođene njihovom uzrastu i specifičnostima planinskog okruženja očekuju ih svakog dana. Raznovrsne igre, animatori koji će ih razveseljavati i šetnje u prirodi čine dio njihovog svakodnevnog rasporeda – istakla je direktorica ove ustanove, Maja Soro.

Ona je istakla da ovo zimovanje predstavlja ne samo sjajnu priliku za zabavu i igru, već i za jačanje veza među mališanima, razvijanje samostalnosti te istraživanje čarobnosti prirode.

 – Sigurni smo da će se vratiti bogatiji za nova iskustva i prepuni nezaboravnih trenutaka. Srećan put i neka im svaki trenutak na Zlatiboru bude ispunjen radošću i smijehom – navela je Soro.

(Info Birač)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *