SREBRENICA

U Srebrenici dva lica lišena slobode zbog KD „Izazivanje opšte opasnosti“

srebre 1

 

Policijski službenici Policijske stanice Srebrenica su identifikovali i lišili slobode dva lica inicijala G.A. i N.G. iz Srebrenice zbog postojanja osnova sumnje da su počinila krivično djelo „Izazivanje opšte opasnosti“, saopšteno je iz PU Zvornik.

 – Postupajući po saznanjima da je 06.01.2024. godine, u mjestu Potočari, opština Srebrenica došlo do pucanja iz vatrenog oružja iz vozila u pokretu koje se nalazilo u koloni koja je pratila Badnjak, policijski službenici su utvrdili da je u navedenom događaju lice G.A. pucalo iz signalnog pištolja, koji je uz potvrdu oduzet, dok je lice N.G. upravljalo navedenim vozilom. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini, koji je naložio dostavljanje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu. Slijedi dalji rad na dokumentovanju događaja. Policijska uprava Zvornik još jednom poziva građane da se uzdrže od ovakvih vidova ponašanja i da praznike dočekuju i obilježavaju dostojanstveno i u miru – stoji u saopštenju.

348310993 738200741645518 6822185732253322289 n 1
Đak sport – Zvornik!

(Info Birač)