Pišem pismo Djeda Mrazu: Pošte Srpske danas uručuju poklone nagrađenima u Zvorniku

Pošte Srpske organizovaće danas dodjelu nagrada učesnicima koji su pisali pismo Djeda Mrazu.
Kako je najavljeno iz ovog preduzeća, dodjela poklona nagrađenim i druženje sa Djedom Mrazom biće organizovano danas, u 11.00 časova, u poštama u centrima gradova: Prijedora, Doboja, Bijeljine, Foče, Brčkog, Zvornika, Sokoca i Trebinja. Centralna manifestacija održaće se u isto vrijeme, u Domu omladine, u Banjoj Luci.
Među nagrađenima su i učenici iz Zvornika. Kompletan spisak nagrađenih POGLEDAJTE KLIKOM OVDJE.

(Info Birač)


