Епархија зворничко-тузланска: Завршена још једна хуманитарна акција, подијељени пакети помоћи

Ових дана у Зворнику је завршена још једна хуманитарна акција у којој је обезбијеђено 15 пакета прехрамбено-хигијенских средстава за социјално угрожене породице.
– Хрлећи празнику рођења Богомладенца господа Исуса Христа, благословом његовог преосвештенства епископа зворничко-тузланског господина Фотија, под окриљем Добротворне организације Епархије зворничко-тузланске „Тројеручица“, а уз финансирање фирме „Монти“ из Зворника, посјетили смо и пакетима прехрамбено-хигијенског садржаја обрадовали 15 угрожених пародица. Власник фирме „Монти“ из Зворника господин Илија Пантић са породицом, увијек се одазивао нашим молбама, а овај пут угроженима пакете помоћи дао је са молбом да се у молитвама за покој душе помиње његова упокојена супруга, добра наша парохијанка, новопрестављена раба Божија Озренка. Радује нас чињеница да људи у ово смутно вријеме нису изгубили осјећај за помоћ ближњима и да се све више људи одазива на позив мајке Цркве. У наредним данима планирамо обилазак још неколико угрожених породица. Захваљујемо се свима који су на било који начин помогли мисију наше Црквене заједнице и молимо се Богомладенцу да им подари сваког добра – објављено је на ФБ страници Православна црква у Звронику.

(Инфо Бирач)


