U Subotici potpisan sporazum o saradnji između srednjih stručnih škola iz Srbije i Republike Srpske

U Gradskoj kući u Subotici danas je upriličeno potpisivanje multilateralnog sporazuma o saradnji između srednjih stručnih škola iz Srbije i Republike Srpske. Potpisnici su škole iz Subotice, Kosovske Mitrovice, Zvornika, Doboja , Trebinja i Mrkonjić Grada.
Sporazum se odnosi na saradnju na polju razmjene iskustava, unapređenja srednjeg stručnog obrazovanja, razmjene učenika i zajedničkog učešća u međunarodnim projektima.
Potpisivanju je prethodio inicijalni sastanak koji je održan u JU Tehnički školski centar Zvornik početkom novembra.

(Info Birač)
FOTO: TŠC/subotica.com


