U nedjelju radovi u Srebrenici – bez struje 800 korisnika

Radnici „Elektro-Bijeljine“ će u nedjelju 3. decembra 2023. godine, izvoditi radove u TS 35/10 kV „Zeleni Jadar“, saopšteno je iz ovog preduzeća.
– Radovi su planirani u terminu od 8 do 18 časova, a bez električne energije biće oko 800 korisnika sa jednog dijela područja Opštine Srebrenica. Električnu energiju neće imati korisnici koji se snabdijevaju sa sljedećih dalekovoda: „Osmače“, „Klotijevac“, „Ljubisavići“ i „Srebrenica Kamen“. Takođe, u nedjelju će i „Elektroprenos BiH“ izvoditi radove u Srebrenici, zbog čega će bez električne energije od 10 do 14 časova biti oko 2.500 korisnika sa područja Opštine Srebrenica, osim MZ Skelani. Molimo korisnike sa ovog područja da uvaže najavljene radove i zastoj – navodi se u saopštenju.

(Info Birač)


