Čitaoci pišu – Komunalne usluge poskupljuju, a smeće se iz naselja Terminal odvozi jednom sedmično

Čitaoci iz naselja Terminal u Karakaju poslali su nam fotografije punih kontejnera oko kojih se nalazi smeće.

Ova ,,deponija“ se nalazi pored osnovne škole u Karakaju i kako kažu djeca ovuda prolaze svakodnevno.

Kako su nam pisali smeće se vozi samo jednom sedmično i to četvrtkom. Stanovnici ovog naselja se pitaju da li će poskupljenjem komunalnih usluga smeće sa ove lokacije biti voženo makar dva puta sedmično.
InfoBirač


