Бањалука: Борци поручили – Тражимо боље услове!

Грађани и борци на челу са народним послаником Радиславом Дончићем након протестне шетње стигли су на Трг Крајине у Бањалуци и поновили своје захтјеве, пише БН.
– Ако новца има за јахте и бахаћење, онда мора бити и за борце Републике Српске2, поручено је са вечерашњег скупа бораца у Бањалуци.“Вечерас видите колико нас има. Видјећете колико ће нас бити други пут. Ви сте моја снага! Браћо и сестре и од ове приче нећу одустати. Спреман сам да дођем пред зграду Владе и штрајкујем глађу. Стало ми је као народном посланику да за вријеме свог мандата нешто урадим, нешто промјеним, због нас, због наше дјеце. Желим стабилну и чврсту Републику Српску, без лопова, који на крају морају отићи у затвор – казао је Радислав Дончић.
Додао је да ће за 15 дана изаћи са саопштењем о томе који су његови наредни кораци, уколико власт не испуни захтјеве.

(Извор: РТВ БН)


