Братунац: Дао 6.200 КМ из пазара другом лицу па пријавио да је новац отуђен

Полицијски службеници Полицијске станице Братунац су Окружном јавном тужилаштву у Бијељини Подручна канцеларија Сребреница, поднијели Извјештај о почињеним кривичним дјелима против лица П.В. из Братунца, због постојања основа сумње да је починило кривична дјела „Послуга“ из члана 318. Кривичног законика Републике Српске, и „Лажно пријављивање кривичног дјела“ из члана 334. Кривичног законика Републике Српске, саопштено је из ПУ Зворник.
– Наведено лице се сумњичи да је 28.07.2023. године, новац из пазара који му је био повјерен као раднику бензинске пумпе, неовлаштено дало другом лицу на послугу, при том лажно пријављујући да је исти, у износу од 6.200 КМ, отуђен из бензинске пумпе – наводи се у саопштењу.

(Инфо Бирач)
ФОТО: ЕСребреница

