Након пријаве физичког напада у Горњој Каменици, два лица лишена слободе

Полицијски службеници Полицијске станице Зворник су 03.09.2023. године лишили слободе два лица, Б.Ј. и Б.О. из Зворника на основу члана 204. Закона о кривичном поступку Републике Српске, саопштено је из ПУ Зворник.
– Полицијској станици Зворник је наведеног дана, око 19,05 часова, пријављено да су у мјесту Горња Каменица, град Зворник, два лица физички напала лице С.С. из Зворника које је том приликом задобило тјелесне повреде. Полицијски службеници ПС Зворник су поступили по наведеној пријави и одмах идентификовали лица. О свему наведеном је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини под чијим надзором се предузимају даље мјере и радње на документовању догађаја. У току је даљи рад по пријави – наводи се у саопштењу.

(Инфо Бирач)


