У недјељу, на градској плажи у Зворнику Куп Републике Српске у риболову

У организацији СРУ „Бистро“, на градској плажи у Зворнику ће у недјељу, 3. септембра, бити одржан Куп Републике Српске у риболову у дисциплини лов рибе удицом на пловак.
– Такмичење почиње у 7:00 часова када је извлачење стартних позиција и завршава се око 15 часова када је проглашење победника и заједнички ручак. Очекује се око 20 екипа из свих крајева Републике Српске. Бистро! – навели су из зворничког СРУ „Бистро“.

(Инфо Бирач)


