Пет лица у Власеници лишено слободе због шумске крађе

Полицијски службеници Полицијске станице Власеница су лишили слободе пет лица: М.Н., М.С., Б.М., П.А., и М.В. због постојања основа сумње да су извршили кривично дјело шумска крађа, саопштено је из ПУ Зворник.
– Полицијски службеници ПС Власеница су дана 14.08.2023. године око 02,50 часова у мјесту Горњи Залуковик, општина Власеница, зауставили два комби возила и једно ПМВ марке „голф 2“ у којима су се налазили шумски дрвни сортименти и горе наведена лица. О свему наведеном је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву који је квалификовао дјело као КД „Шумска крађа“ – наводи се у саопштењу.

(Инфо Бирач)

