И јутрос лијепе вијести из зворникчог породилишта – рођене три дјевојчице

У породилишту зворничке болнице у протекла 24 часа рођене су три бебе, саопштено је из ове установе. На свијет су дошле три дјевојчице.
У породилиштима Републике Српске у протекла 24 часа рођено је 25 беба.
Највише беба рођено је у Бањалуци њих 14.
У Источном Сарајеву и Зворнику рођене су по три бебе. Бијељина је богатија за двије бебе.
По једна беба рођена је у Требињу, Градишци и Добоју.

(Инфо Бирач)


