Počela preventivna kampanja „Lako je brzinu smanjiti“
Počela preventivna kampanja „Lako je brzinu smanjiti“

Grad Zvornik pridružio se provođenju preventivne kampanje „Lako je brzinu smanjiti“, koja ima za cilj povećanje nivoa bezbjednosti saobraćaja u Republici Srpskoj smanjenjem vozača koji voze nepropisnom ili neprilagođenom brzinom.
Kampanjom se želi uticati na promjenu stavova o važnosti i značaju ograničenja brzine, a ujedno i svim učesnicima u saobraćaju poslati poruku koliko je važno ograničenje brzine kretanja.
Ministarstvo saobraćaja i veza, Ministarstvo unutrašnjih poslova, Agencija za bezbjednost saobraćaja, Auto-moto savez Republike Srpske, lokalne samouprave i RTRS kao medijski partner sprovode kampanju do 31. jula ove godine.

(Grad Zvornik)


