Почела превентивна кампања „Лако је брзину смањити“
Почела превентивна кампања „Лако је брзину смањити“

Град Зворник придружио се провођењу превентивне кампање „Лако је брзину смањити“, која има за циљ повећање нивоа безбједности саобраћаја у Републици Српској смањењем возача који возе непрописном или неприлагођеном брзином.
Кампањом се жели утицати на промјену ставова о важности и значају ограничења брзине, а уједно и свим учесницима у саобраћају послати поруку колико је важно ограничење брзине кретања.
Министарство саобраћаја и веза, Министарство унутрашњих послова, Агенција за безбједност саобраћаја, Ауtо-мото савез Републике Српске, локалне самоуправе и РТРС као медијски партнер спроводе кампању до 31. јула ове године.

(Град Зворник)


