Полицијски службеник ПС Сребреница најбољи стријелац на Радничким спортским играма у Сребреници
Полицијски службеник ПС Сребреница најбољи стријелац на Радничким спортским играма у Сребреници

Полицијски службеници Полицијске станице Сребреница су и ове године узели учешће у Радничким спортским играма у Сребреници. У овом традиционалном спортском догађају у Сребреници, полицијски службеници ПС Сребреница су освојили четврто мјесто у малом фудбалу, а полицијски службеник Његош Матић је проглашен најбољим стријелцем на играма.
– У оваквим манифестацијама, полицијски службеници не само да брину о безбједности грађана, него и јачају дух заједништва и доприносе јачању рада полиције у заједници – навели су из ПУ Зворник.

(Инфо Бирач)


