Policijski službenik PS Srebrenica najbolji strijelac na Radničkim sportskim igrama u Srebrenici
Policijski službenik PS Srebrenica najbolji strijelac na Radničkim sportskim igrama u Srebrenici

Policijski službenici Policijske stanice Srebrenica su i ove godine uzeli učešće u Radničkim sportskim igrama u Srebrenici. U ovom tradicionalnom sportskom događaju u Srebrenici, policijski službenici PS Srebrenica su osvojili četvrto mjesto u malom fudbalu, a policijski službenik Njegoš Matić je proglašen najboljim strijelcem na igrama.
– U ovakvim manifestacijama, policijski službenici ne samo da brinu o bezbjednosti građana, nego i jačaju duh zajedništva i doprinose jačanju rada policije u zajednici – naveli su iz PU Zvornik.

(Info Birač)


