У Зворнику рођена једна дјевојчица – У Српској јутрос 21 беба
У Зворнику рођена једна дјевојчица – У Српској јутрос 21 беба

У преотекла 24 часа у Републици Српској рођена је 21 беба.
У УКЦ Републике Српске у Бањалуци рођено је девет беба, док је Приједор богатији за три, а Источно Сарајево за два нова становника.
По једна беба рођена је у Бијељини, Зворнику, Градишци, Фочи, Требињу и Невесињу.
Како су саопштили из зворничког породилишта, у дану за нама рођена је једна дјевојица.

(Извор: РТРС, Инфо Бирач)


