Зворничанин Огњен Николић најкориснији играч у кадетском финалу кошаркашког првенства Србије – Мега МИС славио против Партизана
Зворничанин Огњен Николић најкориснији играч у кадетском финалу кошаркашког првенства Србије – Мега МИС славио против Партизана

Кошаркаши Мега МИС-а савладали су у финалу Ф8 турнира Триглав кадетске лиге Србије екипу Партизана и окитили се титулом првака Србије.
Најзаслужнији за тријумф Мега МИС-абио је млади Зворничанин Огњен Николић који је са 16 поена, шест скокова и пет асистенција, са укупно 22 индексна поена уз Огњена Срзенитића био најкориснији играч финалног меча.

Талентовани кошаркаш је поникао у редовима ,Зворник баскета, а прије двије године је једини из Републике Српске добио позив репрезентације Србије до 15 година. Након тога је прешао у редове Мега МИС-а, гдје поакзује свој раскошни таленат. Током основног школовања био је ђак генерације у ОШ ,,Десанка Максимовић“ из Челопека, те носилац Вукове дипломе.
Наш портал упућује искрене честитке Огњену на успјеху и жели пуно среће у даљој каријери!
ИнфоБирач
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено, али уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на www.infobirac.net


