Taksista častio bake vožnjom i osvojio simpatije širom regiona
Taksista častio bake vožnjom i osvojio simpatije širom regiona

Gest jednog beogradskog taksiste privukao je pažnju mnogih u regionu, a pohvale stižu sa svih strana. Mnogi taksisti nisu baš na dobrom glasu. Međutim, gest Milorada Rafailovića osvjetlao je obraz cijeloj profesiji, piše Glas Srpske.
Rafailović je, naime, častio vožnjom dvije starije sugrađanke, objasnivši im da želi da pomogne i da „i on ima majku“.
„Devojke, danas je sve u redu, ne treba ništa…“, kaže taksista, a „devojke“, dvije preslatke bakice su vidno dirnute.
„Uzmite molim vas, mi cenimo svačiji pošten rad“, kaže jedna nudeći novac, ali taksista kaže da je „sve u redu“.
Rastali su se uz najljepše želje, a snimak ovog gesta naišao je na pozitivne reakcije svih koji su ga vidjeli.
(Izvor: Glas Srpske)


