Пионири ,,Зворник Баскета“ на завршном турниру за првака Републике Српске
Пионири ,,Зворник Баскета“ на завршном турниру за првака Републике Српске

Пионири ,,Зворник баскета“ заузели су друго мјесто на полуфиналном турниру за првака Републике Српске који је јуче и данас игран у Каракају, те тако остварили пласман на финални турнир.
У првом мечу Зворничани су саладали Власеницу 81:45, а затим и Сутјеску из Фоче са 73:40.

У трећем мечу млади кошаркаши из Зворника су поражени од Леотара, па ће на финалном турниру укрстити копља са првопласираном екипом са другог полуфиналног турнира на коме наступају тимови из регија Бањалука и Добој.
Честитке младим кошаркашима од којих очекујемо добре резултате и на финалном турниру.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено, али уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на www.infobirac.net
ИнфоБирач


