Представљена персонализована паметна картица – службена легитимација и идентификациони документ за све припаднике МУП-а Српске
Представљена персонализована паметна картица – службена легитимација и идентификациони документ за све припаднике МУП-а Српске

Министарство унутрашњих послова Републике Српске представило је данас у Бањалуци нову персонализовану паметну картицу – службену легитимацију и идентификациони документ за све припаднике МУП-а Српске.
Министарство је прва агенција за спровођење закона у БиХ која је увела нове електронске идентификационе картице, којима се повећава ниво безбједности информационо-комуникационе инфраструктуре МУП-а.

(Извор: РТРС)


