АКТУЕЛНОЗВОРНИККОШАРКАСПОРТСПОРТ

У дербију кола Дрина Принцип савладала Рогатицу

IMG 8852

У дербију 19. кола Прве лиге Републике Српске кошаркаши Дрине Принцип савладали су другопласирану екипу Рогатице резултатом 70:61, односно по четвртинама 18:16, 17:10, 17:24 и 18:11. Овом побједом Зворничани су показали да имају екипу за плеј-оф и напад на прво мјесто.

У поприлично изједначеној утакмици, са доста осцилација у игри, домаћи су у првој дионици јурили резултат да би у другој четвртини имали и осам поена предности. Гости су то стигли у трећој дионици, а одлука о побједнику је стигла у посљедњој четвртини.

335189101 216086030955023 4506071449404323732 n
Vaš Shooter – Zvornik!

У редовима домаћих најефикаснији су били Матић са 19, Младеновић је дао 10, а Цвијетиновић 9 поена.

Код гостију из Рогатице бољи од остали су били Милидраг и Пилиндавић са по 16 кошева.

Зворничани су тренутно на 3. мјесту и сада имају учинак од 13 побједа и шест пораза.