АКТУЕЛНОЗВОРНИКСПОРТФУДБАЛ

Fudbaleri Drine poraženi na gostovanju Krupi – Zvorničani tokom jeseni osvojili samo jedan bod u gostima

fudbaleri drine

U 16. kolu Prve lige Republike Srpske fudbaleri Drine poraženi su na gostovanju od ekipe Krupe rezultatom 3:1. U devet mečeva koje je tokom jeseni odigrao na strani tim iz Zvornika je osvojio samo jedan bod i to u prvom kolu protiv Tekstilca u Derventi kada je bilo 0:0.

Protiv lidera na tabeli nije se ni očekivalo više, jer je tim koji sa klupe vodi Mićo Jevtić fizički nedorastao da parira Krupi. Domaći tim je do prednosti stigao u 35. minutu preko Miloša Perovića. Do izjednačenja Drina stiže u 56. minutu, a strijelac je bio Nikola Stanišić. U 78. minutu Ognjen Đuričin donosi prednost domaćinu, a konačnih 3:1 postavlja Živko Bubić u 90. minutu.

U posljednjem jesenjem kolu Drina sljedećeg vikenda dočekuje Laktaše.