АКТУЕЛНОЗВОРНИКРЕГИЈА БИРАЧСПОРТФУДБАЛ

Budućnost iz Pilice uspješnija od Glasinca, Podrinje iz Tršića do boda u Ugljeviku

DSC 6173

U 14. kolu Druge lige RS – grupa Istok fudbaleri Budućnosti iz Pilice savladali su ekipu Glasinca sa Sokoca rezultatom 3:2, Podrinje iz Tršića stiglo je do boda u Ugljeviku, dok je Guber iz Srebrenice poražen sa 5:1 na gostovanju u Čajniču od ekipe Stakorine.

Meč u Pilice bolje su otvorili gosti i u 22. minutu preko Vitomira stigli do prednosti. Domaći sastav stiže do izjednačenja u 36. minutu preko Jovičića.

U drugom dijelu meča gostii su ponovo ti koji stižu do prednosti, a strijelac pogotka bio je Šuka u 59. minutu, međutim dva minuta kasnije izjednačio je Lazarević. Fudbaleri Budućnosti do pobjede stižu u 80. minutu, a strijelac pogotka iz jedanaesterca bio je Jovičić.

314361165 506599168155953 6547438760591988796 n
Vaš Shooter – Zvornik!

Fudbaleri Podrinja iz Tršića osvojili su bod na gostovanju u Ugljeviku, iako su imali dva gola prednosti do 78. minuta.  Goste iz Tršića u vođstvo je doveo u 4. minutu Gligor Aćimović, a u 74. minutu Dafinović je sa bijele tačke udvostručio prednost. Domaći preko Todorovića u 78. minutu postižu prvi pogodak, a četiri minuta kasnije Jović donosi izjednačenje i konačnih 2:2.

Guber iz Srebrenice iz Čajniča je ispraćen sa pet pogodaka u mreži, iako su postigli prvi pogodak na meču. U 6. minutu Bojanović je zatresao vlastitu mrežu i doveo goste iz Srebrenice u vođstvo. Samo tri minuta kasnije Milović je izjednačio, a već u 23. minutu  Marković donosi prednost Stakorini. U finišu prvog dijela Mrdak postiže pogodak u 44. minutu, a isti igrač u 56. minutu postiže još jedan pogodak. Konačnih 5:1 postavio je Kajević u 66. minutu.