АКТУЕЛНОСРПСКА И СРБИЈА

Zbog ovoga fali radnika – vlasnik pumpe gađao radnika, pa ga otjerao kući (VIDEO)

Zbog ovoga fali radnika – vlasnik pumpe gađao radnika, pa ga otjerao kući (VIDEO)

neskovic 678x381 1

 

Vlasnik kompanije Nešković nasrnuo je na sad već bivšeg radnika marketa, koji ga nije uslužio u kafiću na bezinskoj pumpi u Bijeljini. Prvo ga je gađao čašom sa stola, a onda je pojurio za njim i tražio od njega da skine radnu majicu.

U opisu snimka, koji prenosi portal Crna hronika, se navodi da je bahato i nasilno ponašanje vlasnika Nešković pumpe (Dragan Nešković) prema radniku.

Na snimku se, kako stoji u objavi, dešava sljedeće: 

298496170 3197802650441854 8836620152770752342 n
‼️ FINALNA RASPRODAJA SE NASTAVLJA ‼️
? SVE U POLA CIJENE ?
? Akcija traje od 15.08.-21.08. ✅
Posjetite nas ili naručite online !!!
Placanja:gotovinsko,preko administrativne zabrane.
Vidimo se,
Vaš Shooter!

– Radnik inače radi u marketu koja je u sklopu benzinske pumpe i ušao je tu u kafic koji je isto u sklopu pumpe nešto da ostavi,a Dragan Neškovic je rekao nešto od pića da mu se donese.

– Momak pošto ne radi kao konobar i nije mu tu radno mjesto krenuo je nazad u market.

Video pogledajte klikom na ovaj LINK.

stovariste1
ZO-Ži, Zvornik!

(Izvor: leutar.net)