Фудбалери Дрине поражени на свом терену у мечу против Сутјеске

Фудбалери Дрине у 2. колу Прве лиге Републике Српске поражени су на свом терену у мечу против Сутјеске резултатом 2:0. Сусрет је боље отворила Дрина и већ у 8. минуту Ћулум је шутирао из слободног ударца са 20 метара преко гола. У 25. минуту Благојевић је шутирао са петнаестак метара искоса са лијеве стране, голман гостију Пајевић се испружио колико је дуг и послао лопту у корнер.

Осам минута касније Благојевић је упослио Тврдишића који је ушао у шеснаестерац гостију и шутирао са десетак метара, али је Пајевић још једном био на висини задатка. Мало је недостајало да гости стигну до поготка у 37. минуту, али је након одличне соло акције Пљеваљчић са ивице петерца шутирао преко гола.

У наставку су се гости ослободили притиска, али су први запријетили домаћи фудбалери и то преко Ћулума чији ударац из слободњака са двадесетак метара Пајевић брани. Гости пријете у 56. минуту преко Дачевића чији ударац са двадесетак метара одлази замало преко гола.

У 79. минуту гости стижу до вођства. Сјајно је контранапад истрчао Мојовић који је затим ушао у шеснаестерац домаћих и онда се ,,лажњаком“ ослободио својих пратилаца, те упослио Рашевић коме није било тешко да са седам метара погоди мрежу.

Четири минута касније гости стижу до другог поготка. Након контранапада Секулић је упослио Обреновића на лијевој страни, који са десетак метара погађа лијеви горњи угао домаћег гола.

У судијској надокнади покушао је Ћулум из слободног ударца, али је Пајевић још једном био успјешнији.

Након два одиграна кола Дрина је освојила један бод, а у наредном колу које је на програму у сриједу гостоваће екипи Фамоса из Војковића.