Na „Zvorničkom kotliću“ riblju čorbu spremalo 12 ekipa
Na „Zvorničkom kotliću“ riblju čorbu spremalo 12 ekipa

Na gradskoj plaži u Zvorniku danas je održana manifestacija „Zvornički kotlić“ na kojoj je učestvovalo 12 ekipa, koje su pripremile više od 150 porcija riblje čorbe za građane.
Predsjednik Skupštine Sportsko-ribolovnog udruženja „Bistro“ iz Zvornika Zdravko Ilić rekao je novinarima da su na „Zvorničkom kotliću“ nastupile ekipe iz Bratunca, Loznice, Zvornika, Živinica i Tuzle.
Organizator „Zvorničkog kotlića“, koji se održava u okviru manifestacije „Zvorničko ljeto“, je Sportsko-ribolovno udruženje „Bistro“, a pokrovitelj Grad Zvornik.

(InfoBirač)


