Dodik: Slanje njemačkih vojnika je u funkciji zastrašivanja građana Republike Srpske
Dodik: Slanje njemačkih vojnika je u funkciji zastrašivanja građana Republike Srpske

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik istakao je da je slanje njemačkih vojnika u BiH, uz rezoluciju koju su usvojili u Bundestagu, u funkciji zastrašivanja građana Republike Srpske.
– Neko očito računa na kolektivno pamćenje naroda i loša sjećanja na vrijeme kada su Nijemci slali vojsku ovdje – napisao je Dodik na svom ,,Tviter“ nalogu.
Bundestag je danas dao zeleno svjetlo da NJemačka u BiH u okviru misije EUFOR-a ,,Altea“ uputi do 50 vojnika.
InfoBirač


