АКТУЕЛНОЗВОРНИК

Zvornički poljoprivrednici na sajmu u Novom Sadu

Zvornički poljoprivrednici na sajmu u Novom Sadu

1 8

 

Gradska uprava Zvornik organizovala je za zvorničke poljoprivrednike posjetu najvećem sajamskom događaju u Srbiji i jednom od najvećih u Evropi u oblasti poljoprivrede.

 – Na Međunarodnom poljoprivrednom sajmu imali su priliku da se upoznaju sa proizvodima i dostignućima najznačajnijih kompanija u agroindustriji, poljoprivrednoj proizvodnji, u oblasti mehanizacije, kao i u stočarstvu. Odlaskom na sajam nastavljena je dugogodišnja praksa Gradske uprave koja je prethodne dvije godine bila prekinuta zbog pandemije virusa korona – saopšteno je iz GU Zvornik.

oglas 2

(Infobirač)