АКТУЕЛНОЗВОРНИККОШАРКА

Košarkaši Drina Principa poraženi od Slobode u Novom Gradu – U posljednjem kolu odluka o plasmanu u plej-of

klupa drina princip

Košarkaši Drina Pricipa poraženi su na gostovanju u Novom Gradu od ekipe Slobode 73 rezultatom 77:68, pa će poslednje kolo odlučivati o plasmanu u plej-of. Za plasman u doigravanje ekipi iz Zvornika biće potrebna pobjeda od 16 poena razlike protiv ekipe Prijedor Spartaka.

U Novom Gradu ekipa Drine Princip je odlično otvorila meč i prvu četvrtinu riješila u svoju korist 23:18. Do odlaska na poluvrijeme viđena je izjednačena igra, pa se na odmor otišlo rezultatom 37:42 za tim iz Zvornika. U trećoj četvrtini domaći sastav je odigrao odlično u odbrani i napadu, nadoknadio rezultatski minus i pred početak posljednje dionice stekao pet poena prednosti. Bez energije u igri nije se moglo više od časnog poraza, pa je Sloboda 73 na kraju slavila trijumf koji može puno da im znači u borbi za opstanak.