Telegram: Bocan Harčenko izjavio da se cijena gasa za Srbiju zamrzava na 330 dolara – na slobodnom tržištu cijena gasa 2.300 dolara
Telegram: Bocan Harčenko izjavio da se cijena gasa za Srbiju zamrzava na 330 dolara – na slobodnom tržištu cijena gasa 2.300 dolara

Kako je objavljeno na ruskoj mobilnoj aplikaciji Telegram, cijena gasa za Srbiju ostaće zamrznuta na cijeni od 330 dolara. U objavi se navodi da je izjavu dao ambasador Rusije u Srbiji, Aleksandar Bocan Harčenko.
– Ambasador Rusije u Srbiji Bocan Harčenko izjavio je da se cijena gasa za Srbiju od 330 dolara do daljnjeg zamrazava, dok je ta cijena na slobodnom tržištu 2.300 dolara za 1.000 metara kubnih gasa – stoji u objavi.

pravo je vrijeme da započnete osposobljavanje za vozača B, C1, C ili D kategorije . Spremili smo odlične pogodnosti za sve naše kandidate kao što su besplatan prevoz za vrijeme obuke i uvijek popularno plaćanje na rate. Želite da obradujte nekoga za 18. rođendan poklon bonom za osposobljavanje za vozača, pomoći ćemo Vam oko pripreme iznenađenja. Čekamo vas.
Informacije na telefon: 056/490-394 ili 065/448-502!
(InfoBirač)


