Servisne informacije 24.2.2022.
Servisne informacije 24.2.2022.

Na području koje operativno pokriva PU Zvornik, u protekla 24 časa zabilježeno je jedno krivično djelo Zvorniku.
U istom periodu, nije bilo saobraćajnih nezgoda niti slučajeva narušavanja javnog reda i mira.
Pripadnici Službe profesionalne vatrogasne jedinice iz Zvornika nisu imali intervencija.

U porodilištu JZU „Bolnica Zvornik“ rođena je jedna djevojčica.
Prema podacima iz „ElektroBijeljine“, na području TJ Zvornik danas će se izvoditi radovi u opštini Osmaci, na dalekovodu „Osmaci“ pa će bez električne energije će, u terminu od 10 do 17 časova, biti naselja Kula, Kakanj, Osmaci, Šeher, Like, Borogovo, Pantelići, Sajtovići, Zelina, Rakino Brdo i Vrelo.
Radovi će izvoditi i na dalekovodu „Đevanje“, te će bez struje u periodu od 09 do 14 časova biti potrošači na izlazu prema jezeru.
Na području TJ Vlasenica danas će se izvoditi radovi na dalekovodu „Šekovići“ te će u periodu od 09,30 do 14,30 bez električne energije biti trafostanice „Simići 1“, „Simići 2“ i „Simići 3“.
Radovi će se izvoditi i u opštini Milići, na trafostanici „Bakići 2-59“, pa će u terminu od 09 do 14,30 časova bez struje biti potrošači na izlazu broj 3 iz ovog energetskog objekta.
Na području TJ Bratunac danas neće biti planiranih isključenja električne energije.

Saobraćaj se na putevima u „Oblasti 7“, koje održavaju „Zvornik putevi“, odvija po suvim i mjestimično vlažnim kolovozima.
Temperature vazduha jutros se kreću u intervalu od -5º u višim do -2º u nižim predjelima regije Birča.
(InfoBirač)
FOTO: Zvornik, InfoBirač



