Божићна честитка градоначелника Зворника!
Божићна честитка градоначелника Зворника!
Дан Христовог рођења, празник рађања живота, Божић, буди у нама вјеру и непресушни је извор духовне снаге. Поводом Божића, градоначелник Зворника Зоран Стевановић упутио је честитку свим грађанима који овај празник обиљежавају по јулијанском календару.

– Желим да овај најрадоснији хришћански празник проведете у миру, радости и љубави, породичном заједништву, а да на духу међусобног уважавања, солидарности и повјерења наставимо да градимо наш Зворник. Свим грађанима Зворника који Божић обиљежавају по јулијанском календару желим много здравља и среће. Мир Божији Христос се роди – стоји у божићној честитки градоначелника Зворника.

(ИнфоБирач)


