Кошаркаши Дрине Принцип поражени у Приједору

Кошаркаши Дрине Принцип поражени су у 11. колу Прве лиге Републике Српске на гостовању код екипе Приједор – Спартак резултатом 93:78.

Зворничани су одлично одиграли прве двије четвртине те се на полувријеме отишло са минималном предошћу домаћина 43:42. Кључни детаљ утакмице је било отварање треће четвртине када су Приједорчани направили серију од 24:0, а кошаркаши Дрине Принцип скоро седам минута нису постигли кош. Тада је направљена недостижна предност за Зворничане тако да су домаћини меч лако привели крају.

Ово је трећи пораз Зворничанима у овој сезони, а остварили су и осам побједа. Најефикаснији у редовима Дрине Принцип био је Страхиња Младеновић са 22 поена, Кнежевић је убацио 17, а Хајдуковић 16 поена.