Servisne informacije 22.11.2021.
Servisne informacije 22.11.2021.

Na području koje operativno pokriva PU Zvornik u protekla 24 časa zabilježeno je jedno krivično djelo u Bratuncu te jedna saobraćajna nezgoda sa materijalnom štetom u Bratuncu.
U istom periodu, nije bilo slučajeva narušavanja javnog reda i mira.

Pripadnici Službe profesionalne vatrogasne jedinice iz Zvornika nisu imali intervencija.
U porodilištu JZU „Bolnica Zvornik“ rođena je jedna djevojčica.
Prema podacima iz ElektroBijeljine, na području TJ Zvornik danas će se izvoditi radovi na trafostanici „Samoizbor“ te će u periodu od 09 do 10 časova bez struje biti izlaz prema Novoj banci.
Zbog radova na prepravci priključka na trafostanici „Ada“ od 09 do 11 časova bez električne energije će biti potrošači na izlazu prema Majevičkoj ulici.
Od 09 do 11 časova izvode se radovi na trafostanici „Željeznička stanica“ pa će u navedenom terminu bez struje biti svi potrošači koji se snabdijevaju iz ovog elektroenergetskog objekta.

U periodu od 09 do 14 časova bez struje će biti dio potrošača u Čelopeku zbog radova na trafostanici „Čelopek III Miloševići“.
Na području TJ Vlasenica izvodiće se radovi na dalekovodu „Ljeskovac“ pa će u periodu od 09 do 15 časova bez električne energije biti Ljeskovac, Rijeke, Jelovci, Nadgaj, Plane, Podžeplje, Gođenje, Brložnik, Krivače, Mironja i Veliki Žep.
Na području TJ Bratunac danas će se izvoditi radovi na više trafostanica u Bratuncu, Skelanima i Srebrenici. Detalje pogledajte na fotografiji ispod teksta.

Saobraćaj se na putevima u „Oblasti 7“, koje održavaju „Zvornik putevi“, odvija po suvim i mjestimično vlažnim kolovozima.
Temperature vazduha jutros se kreću u intervalu od 1ºC u višim do 6ºC u nižim predjelima regije Birča.
Mjestimično umjerene magle koja smanjuje vidljivost do 200 metara ima na putnim pravcima Milići-Skelani, Zeleni Jadar-Bratunac, Konjević Polje-Skelani i Bratunac 3-Drinjača.
(infobirac.net)
FOTO: Šetalište pored Drine u Zvorniku, infobirac.net





