ФУДБАЛ

Težak poraz Budućnosti iz Pilice na gostovanju Zvijezdi 09

IMG 6314

Fudbaleri Budućnosti iz Pilice poraženi su na gostovanju Zvijezdi 09 rezultatom 6:0 i ostali čvrsto prikucani za dno prvoligaške tabele. Meč je bio riješen već nakon prvog poluvremena kada je domaći sastav imao vođstvo od 4:0.

IMG 6316

U nastavku susreta izabranici trenera Zlatka Krmpotića “povukli su ručnu” i pametno priveli utakmicu kraju, postigavši još dva gola protiv debitanta u ligi ekipe Budućnosti. Na ovaj način prvoligaš iz Etno sela Stanišići ostao je u samom vrhu tabele, sa 16 osvojenih bodova, dok je tim iz Pilice ostao na mjestu ,,fenjeraša“ bez ijednog osvojenog boda iz šest mečeva.

IMG 6340

ZVIJEZDA 09 – BUDUĆNOST

6 : 0 (4 : 0)

Igralište Zvijezde-09 u Etno selu Stanišići. Gledalaca: 100. Sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Beatović (7), 2:0 Blagojević (25), 3:0 Stjepanović (28), 4:0 Blagojević (33) 5:0 Adžić (84), 6:0 Vidović (85). Žuti karton: Janjić (Zvijezda-09).

ZVIJEZDA-09: Avramović, Janković, Kovačević, Janjić, Tešić, Beatović (od 52. Živković), Blagojević (od 52. Adžić), Popara (od 69. Rakić), Milošević (od 69. Vang), Tešić, Stjepanović (od 69. Vidović).

BUDUĆNOST: S. Radić, Jović, P. Radić, Rosić (od 53. Vukotić), Lukić (od 43. Drašković), Stevanović (od 39. Krajšumović), Alempić, Lazarević, Ivanović, Pantić (od 53. Stuparević), Krezović (od 43. Radovanović).