БОРИЛАЧКИ СПОРТОВИЗВОРНИК

Uspjeh zvorničkog kik-boksera na prvenstvu Srbije: Srebrna medalja za Nedeljka Sekulića

169065869 2980671482180109 4625645720552888602 n

Kik-bokser Nedeljko Sekulić, član Kluba borilačkih sportova Zvornik 056 osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju na prvenstvu Srbije u disciplini K1 do 81-og kilograma.

On je u prvom meču savladao Ognjena Dimića iz kik-boks kluba Kobra iz Sombora. U polufinalu je bio bolji od Viktora Zeljkovića iz kik-boks kluba Vojvodina iz Novog Sada.

169137124 451055562671522 8285202941116505410 n

U finalu je ušao povrijeđen, ali nije odustajao i izgubio je od Nikole Puzavca  iz Topić tima iz Surčina.

U klubu ističu zadovljstvo zbog plasmana Sekulića koji je prvi put radio u kategoriji do 81-og kilograma i time krenuo stopama trenera Nikole Drobnjaka,  koji je već nekoliko sezona neprikosnoven u ovoj disciplini u Republici Srpskoj i BiH.

Sljedeće takmičenje im je prvenstvo BiH.