Fudbaleri Drine poraženi na proljećnoj premijeri – Sudije pogurale Ljubić do pobjede

FUDBAL ZVORNIK

Fudbaleri Drine u prvom proljećnom kolu poraženi su na gostovanju ekipi Ljubića rezultatom 3:2, a centralne figure susreta su bile sudije iz Banjaluke predvođene Vanjom Ajderom, koje su u nekoliko navrata žestoko oštetile tim iz Zvornika.

U Fudalskom savezu Republike Srpske izvršene su određene minimalne kozmetičke promjene u rukovodstvu, ali stare navike i loše suđenje se ne mijenjaju zbog čega fudbal u Republici Srpskoj teško može ići uzlaznom putanjom.

Odlično je Drina otvorila susret i u 38. minutu susreta stigla do vođstva pogotkom Matije Tadića.

euro

Nakon toga na scenu stupa sudija Ajder i dosuđuje jedanaesterac za domaće u 41. minutu, koji je samo on vidio. Najstrožiju kaznu za domaće u gol je pretvorio Boris Jagodić.

Na početku drugog poluvremena Ljubić je stigao do vođstva u 50. minutu, a strijelac za domaće je bio Stefan Grahovac.

U 55. minutu Mihajlo Savanović je postigao treći pogodak za goste.

Da se uđe u neizvjesnu završnicu pobrinuo se Aleksandar Ilić koji je u 79. minutu realizovao jedanesterac za Drinu.

U narednom kolu Drina na svom terenu dočekuje ekipu Podrinja iz Janje.