Vicešampionka Evrope u boksu Dragana Jovanović iz „Vojvodine“ prelazi u zvornički „Obilić“ – Ždralo: Velika odgovornost, cilj da se kvalifikujemo na OI 2024. godine

BORILAČKI SPORTOVI

Vicešampionka Evrope u boksu Dragana Jovanović iz „Vojvodine“ prelazi u zvornički „Obilić“ – Ždralo: Velika odgovornost, cilj da se kvalifikujemo na OI 2024. godine

 

Nakon što je Mirko Ždralo, trener BK „Obilić“ iz Zvornika imenovan za selektora ženske bokserske reprezentacije Srbije, u ovaj klub je stigla još jedna dobra vijest, kao potvrda kvalitetnog rada sa mladim bokserima.

Naime, Dragana Jovanović, aktuelna juniorska vicešampionka Evrope prelazi iz „Vojvodine“ u zvornički „Obilić“. Kako je Ždralo potvrdio za naš portal, Dragana u Zvornik prelazi da trenira i takmiči se za ovaj klub, ali i da živi u gradu na obali Drine.

 – Dragana je izrazila želju, kao i njeni roditelji, da pređe u naš klub, a samim tim i naš grad što je za mene velika čast, ali ujedno i velika odgovornost. Ovo će biti velika stvar i za Saru Ćirković jer će u Dragani sada imati i sparing partnera kakav joj je potreban i obje će napredovati brže. Imati dva vicešampiona Evrope u klubu je stvarno veliki uspjeh te već sad započinjemo pripreme za Olimpijske igre 2024. godine na koje sam siguran da, uz dobar rad i potencijal koje imaju, njih dvije mogu da se kvalifikuju – istakao je Ždralo.

(infobirac.net)