Због незгоде у Шепку тотална обустава саобраћаја

На магистралном путу Зворник-Бијељина у мјесту Шепак догодила се саобраћајна незгода у којој има повријеђених лица, саопштено је за наш портал из ПУ Зворник.
– Незгода је пријављена у 17:30, а увиђај је у току. Због незгоде је на овој дионици магистралног пута на снази тотална обустава саобраћаја – навели су из ПУ Зворник.

(Инфо Бирач)


