У саобраћајној незгоди у Милићима три лица задобила тјелесне повреде

На магистралном путу Зворник – Власеница, у мјесту Подгора, општина Милићи, 07.08.2023. године око 15,20 часова, догодила се саобраћајна незгода у којој су три лица задобила лаке тјелесне повреде. У саобраћајној незгоди су учествовала два путничка моторна возила, марке „Golf” којим је управљало лице С.Ђ. из Милића, са којим је на мјесту сувозача било лице З.С. из Милића, док је са другим путничким моторним возилом, такође марке „Golf”, управљало лице Х.Д. из Сребренице. Возилом хитне помоћи сва лица су превезена у Јавну здравствену установу Дом здравља Милићи, а потом у ЈЗУ Болница Зворник, гдје су им од стране дежурног доктора констатоване лаке тјелесне повреде.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву. Полицијски службеници Полицијске станице Милићи су извршили увиђај саобраћајне незгоде и предузимају и све друге мјере и радње из своје надлежности.
ИнфоБирач


